Lerduveskytte

Startlista, -
Mälarcupen Sporting Lucia Trad - Engelsk sporting,
Gyttorps Sportskytteklubb, 100 duvor,
2019-12-08

Preliminär skjutlags-lista



För deltagare: Föranmälan till Mälarcupen Sporting Lucia Trad, 2019-12-08 Login resultathantering:    »Glömt lösenord  
RadNamn        Anm.tidFörening  LicnrCL.  Cat   Del.
1  Andersson Johan   Bofors JägargilleIID02356513   ASENta bort
2  Andersson Jonas   Frövi JSKIID02160501   BSENta bort
3  Balagurak Mykola   Haninge JSKIID05317865   CSENta bort
4  Bohlin Viktor   Uppsala JSKIID01793143   AASENta bort
5  Engblom Mikael    Rosersbergs SSKIID02776787   ASENta bort
6  Forsberg Mikael   Vikbolandets JVFIID01000182   C60ta bort
7  Green Christer   Gyttorps SSKIID03747005   BSENta bort
8  Gustafsson Anders   Frövi JSKIID01804611   B50ta bort
9  Isaksson Isak   Uppsala JSKIID04381356   CSENta bort
10  Jakobsson Krister   Gyttorps SSKIID02244006   B50ta bort
11  Jansson Bo   Huddinge JVFIID00364848   C50ta bort
12  Jimmerfors Tomas   Huddinge JVFIID02749897   A50ta bort
13  Joelsson Dan   Huddinge JVFIID02747726   A50ta bort
14  Johansson Anders   Frövi JSKIID01506950   ASENta bort
15  Johansson Jan-Erik   Östra Sörmlands JSKIID05111833   B50ta bort
16  Jordanidis Georgios   Uppsala JSKIID01763288   AA50ta bort
17  Karlsson Johnnie   Eskilstuna JSKIID01624053   AA50ta bort
18  Karlsson Per   Gyttorps SSKIID01187768   C50ta bort
19  Kjellström Sören   Svegeråsens JSKIID00990142   C60ta bort
20  Landell Johnny   Eskilstuna JSKIID01411024   A50ta bort
21  Larsson Kurt   Frövi JSKIID01407077   B60ta bort
22  Larsson Liljeberg Håkan   Degerfors SSKIID02728520   A50ta bort
23  Larsson Peter   Ankarsrums JSKIID01689376   B50ta bort
24  Liljeberg Henrik   Degerfors SSKIID05151379   CSENta bort
25  Lundin Anders   Eskilstuna JSKIID04720018   C50ta bort
26  Längbo Andre   Frövi JSKIID01661408   CSENta bort
27  Längbo magnus   Frövi JSKIID01569901   C50ta bort
28  Norén Thomas   Huddinge JVFIID02747867   B60ta bort
29  Palmqvist Daniel   Östra Sörmlands JSKIID02577461   BSENta bort
30  Raimondo Bernard   Svegeråsens JSKIID00985858   A50ta bort
31  Rajasaari Timo   Eskilstuna JSKIID00033136   A50ta bort
32  Rasmussen Christoffer   Eskilstuna JSKIID01576307   ASENta bort
33  Sahlberg Ronney   Uppsala JSKIID01000492   A60ta bort
34  Stålberg Håkan   Roslagens JSKIID01656110   A60ta bort
35  Wall Fredrik   Huddinge JVFIID02749958   C50ta bort

Antal föranmälda deltagare:35




Current PHP version : 7.3.12

Lerduvor på Facebook